Şef Akademi’den ilk fragman! | Şef Akademi ne zaman başlıyor?

Öykü Serter’in sunumuyla gerçekleşen yeni lezzet yarışması “Şef Akademi”den ilk fragman geldi! Birbirinden başarılı şeflerin jüri koltuğunda oturduğu lezzet yarışması Şef Akademi, 7 Haziran Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Arda Türkmen, Ali Ronay ve Ayhan Sicimoğlu’nun yer aldığı yarışma programında birbirinden iddialı 15 şef adayı, maharetlerini Şef Akademi ne zaman başlıyor?

0
788

FOX TV ekranlarında yayına başlayan Şef Akademi, rağbet çekici kadrosuyla iddialı bir yapım olarak izleyici karşısına çıkıyor. 15 iddialı şef adayının birbirinden zorlu mücadelelerde karşılaşacakları yarışmanın sonunda, yalnızca biri büyük ödülün sahibi olacak! Hem bireysel hem de ekip halinde yarışacak adaylar, üçer kişilik takımlar halinde yarışacak.

ŞEF AKADEMİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yüzlerce müracaat arasından “Şef Akademi” finalisti olan 15 yarışmacı, Öykü Serter’in sunumuyla Türkiye’nin ünlü şefleri Arda Türkmen, Ali Ronay ve eşsiz yemek kültürüyle gurme ve gezgin Ayhan Sicimoğlu karşısında yemek konusundaki kabiliyetlerini sergilerken, hem bireysel hem de ekip olarak birbirleriyle kıyasıya rekabette olacaklar.

Yayınlandığı ilk hafta üç akşam üst üste ekrana gelecek “Şef Akademi”de gerçekleşecek elemelerin sonunda akademiye kabul gören on beş yarışmacı, üçer kişilik takımlar oluşturacaklar.

Yeni lezzet yarışması Şef Akademi, 7 Haziran Pazartesi günü ilk bölümü ile başlıyor!

ŞEF AKADEMİ’DEN İLK FRAGMAN

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here