Payitaht Abdülhamid’in 153. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı |”Ateşi yaktık yangını bekliyoruz”

TRT1'in 5 sezondur devam etmekte olan uzun soluklu dizisi Payitaht Abdülhamid'in 153. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanında 2. Abdülhamit'in meşrutiyeti ilan edeceği duyuluyor. İşte detaylar"Ateşi yaktık yangını bekliyoruz"

0
409

Başrollerinde Bülent İnal, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu’nun yer aldığı Payitaht Abdülhamid 153. Bölümüyle TRT1 ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen dizi Payitaht Abdülhamid’in 153. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı….

İŞTE PAYİTAHT ABDÜLHAMİD’İN 153. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Heyecanın aynı hızla devam etmekte olan dizi Payitaht Abdülhamid’de Avrupalı devletlerin hamleleri üzerine Abdülhamid’in uygulayacağı kararlar merak ediliyor.

Payitaht Abdülhamid’in 153. Bölüm 2. Fragmanında meşrutiyetin ilan edileceği duyuluyor. Aynı zamanda Abdülhamid, Hasan Tahsin Paşa’ya vazifeden alındığını söylüyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Seyircinin ilgisini kaybetmeden heyecan ile devam etmekte olan dizi Payitaht Abdülhamid’in son bölümünü yine olay oldu. Düşman devletler ile savaş devam ediyor. İngiltere Kralı Edward ile Rus Çarı Nikolay Osmanlı Devleti’ni bölmek için kirli plan yaparlar. Osmanlı Devleti, düşman devletler tarafından hasta adam muamelesi görür. Osmanlı Topraklarını kendi bünyesine katmak isteyen İngiltere Kralı Edward ve Rus Çarı Nikolay söz konusu planı hayata geçirmek için elinden geleni ardına koyar. Ancak Abdülhamid’in hafiyeleri toplantıdadır ve alınan her kararı Abdülhamid’e aktarır.

Öte yandan kendisi hakkında gerçeğin gizli tutulmasını sağlamak amacıyla Mary, Victor’u kurtarmaya yeltenir. Mary’nin hamleleri herkesi tedirgin eder. Kendisinden gizlenen büyük sırrı öğrenen Aliye ise ne yapacağını bilemez hale gelir.

Reval görüşmelerinde, iki ülkenin aldığı kararların vakit kaybetmeden gerçekleşmesi gerektiği belirlenir.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD OYUNCULARI

Bülent İnal

Vildan Atsever

Altan Erkekli

Goncagül Sunar

Süeda Çil

Özlem Conker

Hakan Boyav

Bahadır Yenişehirlioğlu

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here