Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Astsubay Bektaş’ın kardeşi Alper şehit mi oluyor?

FOX TV'de yayımlanan sevilen dizi Savaşçı, her Cumartesi akşamı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Göktürk Albay’ın Uzi’yle karşılaşması her iki tarafa da bir hayli çok büyük bir şok yaşatmıştı. Peki Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar...

0
531

Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı yayımlanan sevilen dizi Savaşçı, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde Göktürk Albay’ın Uzi’yle karşılaşması her iki tarafa da bir hayli çok büyük bir şok yaşatmıştı. Peki Savaşçı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI (106. BÖLÜM)

Savaşçı dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? (106. BÖLÜM)

Savaşçı’nın yeni bölümünde Gündüz Göktürk’e meydan okumak amacı ile ikinci defa karşısına çıkan Mösyö, yapmış olduğu bu sürpriz hamlesiyle amacına ulaşmak istese de işler planladığı gibi gitmeyecektir. Öte yandan, Astsubay Bektaş Subaşı’nın, askerliğini yapmakta olan kardeşi Alper’den aldığı şüpheli bir haber, karargahta korku ve endişeye yol açar. Kopuz Albay Kılıç Timi’ni hemen harekete geçirirken Asteğmen Alper’le irtibat kesilmiştir ve akıbeti ise belirsizliğini korumaktadır. Bölgedeki büyük çaplı arama faaliyetlerine katılan Kılıç Timi, Alper’e ait olan bazı izler bulur. Fakat bu izler Yüzbaşı Haydar’ı önemli bir tercih yapmak mecburiyetinde bırakacaktır. O Mehmetçik’i bulmadan asla geri dönmek istemeyen Yörük Haydar, Kılıç Timi’yle birlikte, bir defa daha kılıcın keskin ucunda yürümeyi göze alacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here