Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle | Kuduz hasta Ferman’ı ısırıyor! Ferman kuduz mu oluyor?

FOX TV'de yayımlanan sevilen dizi Mucize Doktor, her Perşembe izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Ali artık bir profesyonel hekim olmuştu. Peki Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar...

0
281

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle yayımlanan sevilen dizi Mucize Doktor, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde Ali artık bir profesyonel hekim olmuştu. Peki Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI (62. BÖLÜM)

Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ (61. BÖLÜM)

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde Ali artık bir profesyonel hekim olmuştur. Ama şimdi de önünde oldukça zorlu bir karar vardır; o da hangi ihtisas alanını seçeceğidir. Ferman ve Muhsin, ayrı ayrı Ali’yi kendi alanlarına çekmeye çalışacaklardır. Diğer yandan diğer bir hastaneden yapılan olağanüstü bir hata iki ailenin kaderini de kökünden değiştirirken Nazlı geceyi Ali’de geçirmek için bazı planlar yapmaktadır. Ali ayrıca evlilik telaşıyla da uğraşırken sonunda karar anı gelir ve çatar. Ali hangi alanda profesyonellaşacaktır? Ferman’ın alanını mı, Muhsin ve Adil Hoca’nın alanını mı seçecektir?

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (62. BÖLÜM)

Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here