İşte Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar

ATV'de yayımlanan sevilen dizi Kardeşlerim, her Cumartesi akşamı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Kadir, Ömer'i hapisten kurtarmak için bir hayli zor bir karar vermek durumunda kalmıştı. Peki Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

0
336

Her Cumartesi saat 20:00’da ATV’de yayımlanan sevilen dizi Kardeşlerim, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde Kadir, Ömer’i hapisten kurtarmak için bir hayli zor bir karar vermek durumunda kalmıştı. Peki Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI (12. BÖLÜM)

Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

KARDEŞLERİM DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ (11. BÖLÜM)

Kardeşlerim dizisinin 11. Bölümünde Kadir, Ömer’i hapisten kurtarmak için bir hayli zor bir karar vermek durumunda kalmıştı. Harika, Asiye’yi okuldan attırmak için sinsi bir plan yapmıştı. Doruk’un ise bu olaya tavrı herkesi şaşkına çevirdi. Şengül, Ömer’in Suzan’ın oğlu olduğunu öğrendi ve bu gerçeği kanıtlama derdine düştü. Ömer eğer zengin olursa, hayatları kurtulacak hayaliyle yeni entrikalar peşine düşerken, herkezin hayatını etkileyecek hamleler yaptı.

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (12. BÖLÜM)

Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here