Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz 28. Son bölümüyle ekrana geldi.

 Sadakatsiz son bölümde Derin ve Asya, Faruk'un elinden kurtarıldı. Ancak çıkan arbedede vurulan Asya yaralandı ve hastaneye götürüldü. Derin ise Asya'nın yaptıklarını yok sayarak yalan ifade verdi ve Asya'yı suçladı. Volkan ise Derin'e her şeyi itiraf etti ve Asya'ya döneceğini söyledi. Ancak yeni bir plan yapan Derin, Volkan'ı da tuzağa düşürerek etkilemeye çalıştı.

0
457

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 5 Mayıs Çarşamba akşamı 28. Yeni bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz son bölümde Faruk ve Nazan’ın elinden kurtulan Asya ve Derin için yeni bir dönem başladı. Yaralanan Asya hastaneden taburcu olduktan sonra ise Derin’in oyunlarıyla uğraşmaya devam etti.

Volkan, Asya konusunda şansını zorlamaya devam etti.. Hastaneden taburcu olan Asya, Volkan’la beraber evine döndü. Volkan, yakında Derin’den boşanacağını ve Asya ile eski günlerdeki gibi olacaklarını söylese de Asya buna ihtimal vermedi.

DERİN, ASYA’YI HEDEF GÖSTERDİ!

Sadakatsiz’in 5 Mayıs Çarşamba yayımlanan yeni bölümde ifade vermeye çağırılan Derin, Asya’yı suçlarcasına konuşunca işler karıştı. Başına gelenlerin Asya yüzünden olduğunu ve onun da bu işin içinde olduğunu söyledi.

Asya, Derin’in onun aleyhine ifade verdiğini öğrendi. Bu durumu Derin’le bizzat konuşmak için hastaneye giden Asya, Derin’i uyardı. Yaptıklarının ortaya çıkmaması için Derin’in ona attığı iftiraları temizlemesi gerektiğini söyledi.

VOLKAN, ASYA’YI SEÇTİ! DERİN’İ ŞOKE EDEN İTİRAFLAR

Volkan, Derin’e Asya hakkında itiraflarda bulundu. Volkan, evlilikleri boyuncu hep yalan söylediğini, Asya’yı hiç bir zaman bırakmak istemediğini onu hep sevdiğini itiraf etti.

Volkan’ın boşanma kararından sonra kendisini daha da kötü hisseden Derin, onu kaybetmemek için her şeyi yaptı.

DERİN BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜ

Volkan’ın itiraflarından dolayı büyük üzüntü yaşamakta olan Derin, bebeğini düşürdü. Hastanede olduğu sırada bebeğini kaybeden Derin, bu durumu herkesten özellikle Volkan’dan saklama kararı aldı. Derin, bebeğini düşürdüğünü kimseye söylememesi için Derya’yı tehdit etti.

DERİN’İN VOLKAN VE ASYA İÇİN YENİ PLANI

Yaptığı her şeyi Volkan’ı yeniden kazanmak için planladığını itiraf eden Derin, onun Asya’ya olan ilgisini kabullenemedi. Volkan’ı kaybetme korkusuyla gözü dönen Derin yine bir oyun peşine düştü. Derin kendini acındırarak Volkan’ı etkilemeye çalıştı. Volkan’ın özür dilemesiyle ise Derin’e aklındaki planı hayata sokmak için yeni fırsat doğdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here