Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Mahur, Maraşlı’nın hayatını kurtarabilecek mi?

ATV’nin beğeni ile izlenen aksiyon dizisi Maraşlı, 15. Yeni bvefatı ile 26 Nisan Pazartesi günü izleyici karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz bölümde Maraşlı, Behram’ı yakalamak için çok büyük bir operasyon düzenlemişti. Maraşlı ve Mahur arasında yaşanan romantik dakikalarsa bvefatın en sevilen sahnelerinden oldu.

0
708

Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı yer almakta. Aksiyon dolu dizinin yapımcılığını ise TIMS&B Productions üstleniyor. Yeni bölümde Maraşlı, Mahur’un abisini muhafaza etmeye çalışırken yaralanıyor ve komaya giriyor. Mahur ise Maraşlı’nın hayatını kurtarabilecek mi? Maraşlı dizisi, 26 Nisan Pazartesi günü, 15. Yeni bvefatı ile ATV’de!

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Polis sirenlerini duyan Necati, kendini de kasıtlı olarak yaralar ve saldırıya uğramış gibi davranır.

Ağır yaralanan Maraşlı hastaneye kaldırılır. Maraşlı, ölüm ve yaşam arasında savaş verecektir.

Mahur ve ailesi gözaltına alınır. Türellerin evi ve Mahur’un stüdyosu polisler tarafından didik didik aranır. Tüm Türkiye bu haberle çalkalanır. Mahur, Firuzan ve Dilşat serbest kalırken Aziz ile İlhan cezaevine gönderilir. Baba oğul hapishanede zor vakitler geçirir. İlhan’a ise pusu kurulur. İlhan hayatını kurtarmayı başarabilecek midir?

Mahur, Maraşlı’nın komada olduğunu öğrenir ve soluğu hastanede alır. Maraşlı’nın başında beklemeye başlar.

Necati ve Savaş senelerdir hayalini kurdukları babalarına sürülen lekenin intikamını aldıklarını düşünürler. Geriye, istihbarat için çalıştığından emin oldukları Maraşlı’nın vefatı kalmıştır. İki kardeş Maraşlı’nın ölüm emrini verir.

Bu kez Mahur, Maraşlı’nın hayatını kurtarabilecek midir?

MARAŞLI YENİ BÖLÜM İLK FRAGMAN

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here