Teşkilat 8. bölüm fragmanı! Mete Başkan ölüyor!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 7. Son bölümü ile geçen pazar akşamı ekrana geldi. Teşkilat son bölüm finalinde Mete Başkan, Fadi'den emir alan Ceren'in düzenlemiş olduğu saldırıyla göğsünden vuruldu. Ağır yaralanan Mete Başkan hastaneye götürüldü.

0
672

Teşkilat 8. Yeni bölüm fragmanında ise ekip üyeleri Mete Başkan’dan gelen haberle yıkılıyor.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı Teşkilat dizisinin, 25 Nisan Pazar akşamı yayınlanacak olan 8. Bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. TRT1 ekranlarında yayımlanan dizinin son bölüm finalinde, Mete Başkan’ın vurulma sahnesi damga vurdu.

TEŞKİLAT 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

TEŞKİLAT 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI

TEŞKİLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU? TEŞKİLAT 7. BÖLÜM ÖZET

Teröristlerin hain planlarını engellemek için teslim olarak canlarını ortaya koyan Serdar, Zehra ve Hulki, ölümle burun burunadır. Bölgede teröristlerin gözünün önünde gazeteci olarak bulunan Pınar ve Hakkı da oraya gelirler.

Güvenlik protokollerini çözdüğü SİHA’ları etkisiz hale getirdiğini düşünen Fadi’nin sevinci uzun sürmez.

Ekibin kendine hazırlamış olduğu oyunu anlayıp neye uğradığını şaşıran Fadi, konumunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır.

Fadi’nin planlarını bozan ekip, durumu giderek ağırlaşan Hulki’yi hastaneye yetiştirmek için ülkeye döner.

Tedavi altına alınan Hulki ise kendi sağlığından çok babası için endişelenmektedir.

 

Fadi’nin başarısızlığı Şirket’te çok büyük bir rahatsızlık yaratır. Şirket’in aldığı kararla köşeye sıkışan Fadi, kendisini ispatlamak için son bir şans ister.

Sadakatinden şüphelenilen Ceren, Şef’ten Serdar’ı öldürmesi için talimat alır.Ceren kendini yeniden ispatlamak için bu görevi yerine getirmek zorundadır. Bu sırada internette dolaşıma sokulan bir video ortalığı karıştırır.

Ankara’da üst düzey bir devlet yetkilisine yapılması planlanan suikast planına karşı ekip teyakkuza geçer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here