Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı izle | Ali ve Pınar’ın arası bozuluyor!

Kanal D'de yayımlanan sevilen dizi Arka Sokaklar, her Cuma akşamı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Giray’ın vefatından sonra önce Hüsnü, arkasından da Zeliha ifade için Savcı karşısına çıkmıştı. Peki Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar...

0
125

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı izle yayımlanan sevilen dizi Arka Sokaklar, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde Giray’ın vefatından sonra önce Hüsnü, arkasından da Zeliha ifade için Savcı karşısına çıkmıştı. Peki Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI (587. BÖLÜM)

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM ÖZETİ (586. BÖLÜM)

Giray ameliyata girmiştir. Mesut, Hüsnü, Engin ve Hakan gergin bir biçimde hastanede, ameliyathaneden gelecek haberi beklemektedir. Zeliha, Giray’dan intikamını almıştır ama bu intikam, Zeliha’nın başına bela olacaktır. Zeliha, Gazinin Yeri’ne götürülür ve sakinleştirmeye çalışılır. Rıza baba ve Selin tarafından sorgusu yapılır. Giray’ın vefatından sonra önce Hüsnü, arkasından da Zeliha ifade için Savcı karşısına çıkar.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (587. BÖLÜM)

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here