Akıncı dizisi yeni bölüm fragmanı izle | Nergis infaz mı ediliyor?

ATV'de yayımlanan sevilen dizi Akıncı, her Cuma akşamı izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Akıncı Kor-Han'a karşı yapmış olduğu yaşamının en büyük savaşından zor da olsa galip çıkmayı başarmıştı. Peki Akıncı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Akıncı dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar Nergis infaz mı ediliyor?

0
512

Her Cuma saat 20:00’da ATV’de yayımlanan sevilen dizi Akıncı, izleyenleri ekrana kilitlemeyi devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde Akıncı Kor-Han’a karşı yapmış olduğu yaşamının en büyük savaşından zor da olsa galip çıkmayı başarmıştı. Peki Akıncı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı.

AKINCI DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI (15. BÖLÜM)

Akıncı dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

AKINCI DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ (14. BÖLÜM)

Akıncı Kor-Han’a karşı yapmış olduğu yaşamının en büyük savaşından zor da olsa galip çıkmayı başarır. Fakat Fatih, onu ve ailesini çok derinden etkileyecek bir kayıpla karşılaşacağını henüz bilmemektedir. Fatih yaşanılan bu büyük acıdan dolayı kendisini suçlamaktadır. Akıncı olarak en sevdiği varlıklardan birini koruyamamıştır. Nergis ise nerdeyse benzer durumdadır. Aniden bütün dünyası altüst olmuş, hayatta artık tek başına kaldığı müthiş bir trajedi yaşamıştır. Fatih’in ve Nergis’in yaşadığı bu büyük acıların ardında tek bir örgüt vardır. Acı Getirenler! Cevdet ise ona yapılan operasyon neticesinde her şeyini kaybetmiştir. Peşindekilerden kurtulmak için İstanbul’un en derinlerine inecektir. Artık yalnızdır ve intikamını almak için her şeyi yapacaktır. Fatih yeni bir karar alır ve bu yolda Fatih’i hiçbir güç durduramayacaktır.

AKINCI DİZİSİ YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (15. BÖLÜM)

Akıncı dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here