Strangers Things’in Dustin’i iddialı konuştu: ‘4. sezon en korkunç sezon olacak’

Netflix’in sevilen yapımlarından Strangers Things’in dördüncü sezonuna az bir zaman kala oyuncularından dikkati çeken açıklamalar gelmeye başladı. Dizide, Dustin karakterini canlandıran Gaten Matarazzo, dördüncü sezonun en korkunç sezon olacağını söyledi. Strangers Things'in Dustin’i iddialı konuştu: '4. Sezon en korkunç sezon olacak'

0
183

Netflix’in en popüler dizileri arasında yer alan Stranger Things’in yıldızı Gaten Matarazzo, hayranların merakla beklediği 4. Sezon hakkında konuştu. Matarazzo, Jimmy Fallon’ın talk show’unun 7 Nisan’da yayımlen temeln bölümüne katıldı. Burada Fallon, genç oyuncunun kendine dizinin 4. Sezonunun şimdiye kadarki en korkunç sezon olacağını söylediğini aktardı.

Dizide Dustin Henderson karakterini canlandıran yıldız isimse şu cevabı verdi:

Evet. Fark ettiğim tek şey buydu. (Senaryoyu) okurken ‘Bunu bu sene yapacaklar. Epey havalı’ dedim.

Bunun ardından Fallon “Gerçekten mi?” diye sorarken, Matarazzo “Evet” diye yanıtladı. Yıldız isim 1 Nisan’da yapmış olduğu röportajda söz konusu sezon hakkında diğer bir açıklama daha yapmıştı:

Bence 4. Sezonun tonu kesinlikle olgunlaştı. Ben temel göre (dizi ekibi) bunu bilerek yapıyor çünkü Stranger Things’in, çocuklar ile beraber büyüdüğünü göstermek istiyor. İnsan olarak büyüdükçe karakter olarak da büyümemiz gerekmektedir. (Dizi ekibinin) karşısına bu sorun çıktı. Ancak onlar bunu kendi avantajlarına çevirdi.

STRANGER THİNGS’İN EN KARANLIK SEZONU OLACAK

Bununla beraber dizide Mike Wheeler’e hayat veren Finn Wolfhard da 4. Sezonun şu en temel kadarki en “karanlık” sezon olacağını söylemişti:

Her sezon daha karanlık hale geliyor. Üçüncü sezona dair de, ‘Bu şimdiye kadarki en karanlık sezon’ diye düşünmüştüm, patlayan fareler ve her şey… Fakat 4. Sezon gerçekten de şu en temel kadar yapılmış en karanlık sezon.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here