Servetini bir milyara çıkaran Kim Kardashian haberi seksi bikinili pozlarıyla kutladı

7 senelik kocası Kanye West’le boşanma aşamasında olan Kim Kardashian’ın keyfi yerinde. Forbes’un milyarderler listesine girmeyi başaran Kim Kardashian haberi, Instagram sayfasından paylaştığı bikinili pozlarıyla kutladı.

0
33

Servetini bir milyara çıkaran Kim Kardashian haberi seksi bikinili pozlarıyla kutladı

Kim Kardashian, adını milyarderler listesine yazdırmayı başardı. Keeping Up with the Kardashians programı ile ünlenen televizyon yıldızı, akabinde de çıkardığı markalarla servetine servet kattı.

Dört çocuk annesi Kim Kardashian, şu sıralar Kanye West’le boşanma aşamasında olsa da Instagram paylaşımlarından keyfinin yerinde olduğu anlaşılıyor.

Forbes dergisinin alışılmış olarak hazırlamış olduğu en zenginler listesine giren Kim Kardashian, derginin 2021’in en zenginleri listesinde bir milyar dolarlık servetiyle yer aldı.

KİM KARDASHİAN’DAN BİKİNİLİ KUTLAMA

Kim Kardashian’ın bu listeye girmesine en çok katkı sağlayan ise Skims adlı vücut şekillendirici giyim markası. Kim Kardashian, haberi satın aldıktan sonra Instagram hesabından peş peşe bikinili resimlerinı paylaştı.

Reality TV yıldızı ayrıca, Keeping Up with the Kardashians (şimdi son sezonunda) adlı TV programı, reklam tanıtım kampanyaları, sosyal ağ gönderileri ve oyun uygulaması Kim Kardashian: Hollywood aracılığı ile senede en az 10 000 000 dolar kazanıyor.

23 yaşındaki kız kardeşi Kylie Jenner, 2019 senesinde 21 yaşındayken tarihteki en genç milyarder olarak listeye giriş yapmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here