Seksenler dizisinin oyuncusu 63 kilo verdi! Türev Uludağ iğne ipliğe döndü

Seksenler dizisinde rol alan hemde da aşçı olan Türev Uludağ, tam 63 kilogram verdi. Exxen'de yayımlanan Nasıl Zayıflarım adlı programı sunan Türev Uludağ, 5 ayda yaşadığı bu değişimi Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

0
24

Exxen’de yayımlanan Nasıl Zayıflarım adlı programda sunuculuk yapan ve Seksenler dizisinde rol alan aşçı Türev Uludağ, 5 ayda tam 63 kilogram verdi. Uludağ, son halini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak “Gerçek bir yaşam bilgi birikimiydi” dedi. Hayalindeki kilogramya ulaşan Türev Uludağ, 161 kilogramdan 98 kilogramya kadar düştü.

 

TÜREV ULUDAĞ 63 KİLO VERDİ

Bu zamana kadar pek çok programda sunuculuk yapan ve TRT1 ekranlarında yayımlanan Seksenler dizisinde Mahmut karakterini canlandıran Türev Uludağ, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda kilogramlu ve zayıf halini birleştirdi.

 

Değişimiyle şaşkına çeviren Uludağ paylaşımına “İnadı olmayanın muradı olmaz. 161 kg başladığım bu hikayede sona geldik. 5 ayda tam 63 kg verdim ve 98 kilogramya düştüm. Gerçek bir yaşam bilgi birikimi oldu benim için” notunu ekledi.

EN YAKININDAN DESTEK GECİKMEDİ

Birlikte program yapmış olduğu Uludağ’a desteğini eksik etmeyen ve spor yapmasına yardımcı olan eski Survivor şampiyonu Çağan Atakan Arslan, Uludağ ile pozunu paylaşarak “Bu bir başarı hikayesidir. Ve bilirsiniz ki biz iz bırakan hikayeler yazmayı severiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here