Masumiyet dizisi yeni bölüm fragmanı izle | İlker ve İrem yeniden evleniyor!

FOX TV'de yayımlanan sevilen dizi Masumiyet, her Çarşamba izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde İlker, yapmış olduğu vahşeti kabul etmek mecburiyetinde kalmış ve İrem ile İlker boşanmıştı.

0
152

Peki Masumiyet dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masumiyet dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar İlker ve İrem yeniden evleniyor! İlker Ela’nın peşini bırakmıyor: “Seni geri istiyorum”

Her Çarşamba saat 20:00’da FOX TV’de yayımlanan sevilen dizi Masumiyet, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde İlker, yapmış olduğu vahşeti kabul etmek mecburiyetinde kalmış ve İrem ile İlker boşanmıştı. Peki Masumiyet dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

MASUMİYET DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI (7. BÖLÜM)

Masumiyet dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

MASUMİYET DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ (6. BÖLÜM)

Ela’nın hamileliğini hatırlaması üç aile için de sarsıcı olacaktır. İlker, yapmış olduğu vahşeti kabul etmek mecburiyetinde kalır, işin adli boyutundan korkan Hale, oğlu için bir defa daha düğmeye basar. Timur’un zaafları Hale’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasındaki ipler kopacaktır. Kızını nihayet Ilgaz bataklığından çıkarmayı başaran Harun’un hedefi, İrem’i boşanmaya ikna etmektir. Harun hedefi 12’den vurur. İrem ve İlker’in şaşırtıcı boşanması, Harun’a rahat bir nefes aldırırken, Bahar’ın en karanlık kabusu tekrardan gerçek olmak üzeredir. Boşanmanın acısını kaldıramayan İrem, Ela’yı bir kez daha İlker’le vurur. Yaşadığı acılara rağmen, hayatına kaldığı yerden devam etmeye kararlı olan Ela, en ağır darbeyi hiç beklemediği biyerden alacaktır. Ela, yaşamının asla eskisi gibi olmayacağı gerçeğiyle yüzleşirken İlker de adım adım zihnindeki karanlıkla yüzleşmeye başlar.

MASUMİYET DİZİSİ YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (7. BÖLÜM)

Masumiyet dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

MASUMİYET DİZİSİ YENİ BÖLÜM 3. FRAGMANI (7. BÖLÜM)

Masumiyet dizisinin yeni bölüm 3. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here