Kuruluş Osman, Libya ve Pakistan’da izleyiciyle buluşacak!

Atv ekranındaki ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kuruluş Osman’, Türkiye’de olduğu gibi dünyada da ilgi görmeye devam ediyor.

0
132

Kuruluş Osman, Libya ve Pakistan’da izleyiciyle buluşacak!

Bugüne kadar dünyanın pek çok ülkesine satılan ve yayınını yaptığı ülkelerde reytingleri alt üst eden ‘Kuruluş Osman’, TV kanalları ve global platformlar aracılığı ile pek çok farklı coğrafyada milyonlarca seyirciye ulaşmayı başardı.

‘Kuruluş Osman’, Tunus’un ardından şimdi de Libya ve Pakistan’da yayına girmeye hazırlanıyor. Libya’nın en çok izlenen kanalı Al Ahrar TV’de yayınlanacak dizi, Ramazan ayında ekrana gelmeye başlayacak. ‘Kuruluş Osman’, Pakistan’da ise ülkenin bir numaralı kanalı Geo Entertainment’ta seyirciyle buluşacak.

Libya ve Pakistan ile beraber toplam 34 ülkede izleyiciyle buluşan ‘Kuruluş Osman’, Youtube’da yayımlanan bölümleriyle de rekor görüntülenme oranlarına ulaşıyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here