Helena Bonham Carter’dan Tim Burton itirafı: ‘Evlilik yerine rol teklif etti’

Son olarak The Crown dizisiyle gündeme gelen Britanyalı oyuncu Helena Bonham Carter, eski sevgilisi Tim Burton hakkında konuştu.

0
68

Helena Bonham Carter’dan Tim Burton itirafı: ‘Evlilik yerine rol teklif etti’

Britanyalı ünlü oyuncu Helena Bonham Carter, eski sevgilisi Tim Burton’ın 2010 yapımı Alis Harikalar Diyarında (Alice in Wonderland) filmine dair “evlilik teklifinden daha iyiydi” diye konuştu. Daily Mail’in haberine göre 54 yaşındaki oyuncu ve 62 yaşındaki yönetmen 2014’te ayrıldıklarını açıklamıştı.

EVLENME TEKLİF EDECEĞİNİ DÜŞÜNDÜ

Carter, 2008’de Burton’ın “çok önemli” bir şey sormak için görüşme ayarladığını ve bu nedenle yönetmenin kendine evlenme teklif edeceğini düşündüğünü söyledi. Oyuncu bunun yerine Burton’ın Alis Harikalar Diyarında uyarlamasında Kızıl Kraliçe’yi canlandırıp canlandıramayacağını sorduğunu belirtti.

Carter, Burton’ın teklifine dair şu ifadeleri kullandı:

Açıkçası bu evlilik teklifinden daha iyiydi.

Vizyona girdiğinde önemli bir gişe başarısı elde eden filmde Carter’ın beraberinde Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska, Eleanor Tomlinson gibi isimler de yer almıştı.

Oyuncu yazısında ayrıca şu ifadelere yer verdi:

2008’de eski sevgilim Tim Burton benimle ofisinde bir toplantı yapmak istedi. Bu alışılmadık bir durumdu çünkü o vakitler onunla ve iki çocuğumuzla yolun karşı tarafında bir evi paylaşıyordum.

Carter ve Burton’ın Billy (17) ve Nell (13) isimli iki çocukları var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here