Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na canlı yayında ters köşe yaptı

Ece Erken, YouTube kanalındaki programına bu hafta ilişkileri olaylı bir biçimde başlayan sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu ağırladı. Ece Erken'in "Beni tanıdığına pişman mısın" sorusuna sevgilisi 3 kelimelik bir yanıt verdi.

0
66

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na canlı yayın programında ters köşe yaptı

Ünlü sunucu Ece Erken, YouTube kanalında yayımlanan programında olaylı bir ilişkisinin olduğu Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu ağırladı. Erken’in tüm sorularını içtenlikle yanıtlayan Mahmutayazıcıoğlu, “Beni tanıdığına pişman mısın?” sorusuna 3 kelimelik bir yanıt verdi.

Sunuculuğunu yapmış olduğu Söylemezsem Olmaz programından ayrıldıktan sonra YouTube kanalı açan Ece Erken, programında sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu ağırladı. Yayın boyunca Beşiktaş kulübünün yönetim kadrosunda yer alan sevgilisine takım hakkında sorular soran Erken programın sonunda özle hayatıyla ilgili bir soru sordu.

ECE ERKEN SEVGİLİSİNE TERS KÖŞE YAPTI

Geçtiğimiz yıl sansasyonel bir biçimde aşk yaşamaya başladığı avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu programında ağırlayan Ece Erken, Beşiktaş kulübü hakkında pek çok soru sorduğu sevgilisine programın sonunda ters köşe yaptı. Sevgilisine hayranlıkla bakan Erken “Beni tanıdığın için pişman mısın?” diye sordu. Şafak Mahmutyazıoğlu ise tüm sorularını içtenlikle yanıtladığı sevgilisine “Geç tanıştığıma pişmanım” diyerek sevgisini göstermiş oldu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, programda Ece Erken’in yeni stüdyosu için para harcadığı yönündeki iddiayı “Buranın adresini daha bilmiyordum. Bu iddialara cevap olsun” diyerek yalanladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here