Cardi B’den edepsiz itiraf: ‘Kayıttan hemen sonra seviştik’

Cardi B, 2017 senesinde o dönem henüz evlenmediği Offset ile ilk defa beraber düet yapmış oldukları Um Yea şarkısı hakkında çılgınca bir itirafta bulundu! Cardi B, stüdyodaki kayıt biter bitmez Offset’le orada seviştiğini söyledi.

0
256

Cardi B’den edepsiz itiraf: ‘Kayıttan hemen sonra seviştik’

Grammy Ödüllü rapçi Cardi B, kocası Offset ile ilk defa kayıt yapmış olduğu Um Yea şarkısı hakkında önceden söylemediği bir itirafta bulundu. Çılgın şarkıcı, bu edepsiz itirafını Twitter hesabından paylaştığı bir sesli tweet’le anlattı.

“Bu tuhaf romantik hikayeyi anlatmak istiyorum diye söze başlayan Cardi B, kocası Offset’le başından geçenleri tüm çıplaklığıyla dile getirdi. “Şarkıyı yazarken ve söylerken, bana bakmaya ve gülümsemeye devam etti, o şarkıyı hazırlarken ben de ona eşlik ettim. Gözlerimizi birbirimizden alamıyorduk” diye devam etti. Şarkının kaydı başarılı bir biçimde sona erdikten hemen sonra sevştiklerini itiraf etti.

CARDİ B VE OFFSET 2017’DE EVLENDİ

2017 senesinde tanışıp, aynı sene evlenen ikili 2018 senesinde kızları Kulture Kiari Cephus’u kucaklarına aldı.

Rihanna ve Jay-Z’yi rol modelleri olarak gördüğünü dile getiren Cardi B, şarkıcılığın beraberinde ‘çok büyük bir marka inşa etmek’ istediğini belirtti. ‘Milyar dolarlık bir kadın olmak istiyorum.’ diyen şarkıcı, her şey doğru stratejiyle alakalı dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here