Alev Alev’de Cemre ile Çelebi boşanıyor

Show TV'nin sevilen dizisi Alev Alev'in 22. Yeni bölümünden 2. Fragman yayınlandı. Çelebi'nin gözaltına alındığı tanıtımda annesine söylediği sözler yapacaklarına dair akıllarda soru işareti oluşturuyor. Cemre ile Ozan beraberken gizlice resimlerinin çekilmesi ise ikilinin gerilim dolu anlar yaşamasına sebep oluyor. Mahkemede Cemre ve Çelebi'nin boşanmasına karar verilirken, Güneş'in velayetiyle ilgili açıklanacak karar heyecan ile bekleniyor.

0
111

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve usta oyuncu Zuhal Olcay’ın başrollerde oynadığı Alev Alev dizisi 22. Yeni bölümüyle 8 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek.

ALEV ALEV’İN 22. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Tarihi eserlerin yakalanmasından sonra Çelebi iyice köşeye sıkışır. Annesi Hülya vargücüyle Çelebi’ye destek olurken, İskender’in gizli planından habersizdirler.

Bülent’in ölmesinden sonra Çiçek ve İskender ne yapacağını bilemezken, beklenmedik bir isim bu cinayete dair bir ipucu bulur. Zor günlerin arkasından, Cemre için yeni bir yaşam başlamak üzeredir.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here