Alev Alev dizisi 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin sevilen dizisi Alev Alev'in 22. Yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Çiçek ile İskender'in korku dolu anlarının ekrana geldiği tanıtımda Bülent'in durumu ikisini derinden sarsıyor. Çiçek'in gergin halleri Rüya'nın şüphesini çekerken, İskender ve Çelebi arasındaki savaş giderek alevleniyor. Atlas'tan Bülent'in depodan çıkmadığını duyan Rüya'nın, depoya gittiğinde karşılaşacağı manzara büyük merak konusu oluyor.

0
302

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve usta oyuncu Zuhal Olcay’ın başrollerde oynadığı Alev Alev dizisi 22. Yeni bölümüyle 8 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek.

ALEV ALEV SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cemre ve Ozan’ın yakınlaşmasına tanık olan Çelebi, çok büyük bir öfkeyle harekete geçti. Ozan’ın ölüm emrini veren Çelebi, Cemre’ye de zor anlar yaşattı. Ozan’ı öldürtmek için plan yapan Çelebi’nin tuzağı ise sürpriz bir biçimde bozuldu.

Çelebi’yi mahallede gören Uzun’un Ozan’a haber vermesi ve Cemre’nin Ozan’ı uyarması, Çelebi’nin kendi tuzağına düşmesine sebep oldu. Çiçek ile İskender, Bülent’e karşı çaresiz kalırken, Atlas’ın anlattıkları ikisini de hiç beklemedikleri bir durumun içerisine sürükledi. Atlas, yaşadığı travmanın ve konuşmamasının nedenini Çiçek’e anlatınca korkunç gerçek ortaya çıktı. Bülent’i bir adamı bıçaklarken gördüğünü dile getiren Atlas, uzun seneler Bülent’in korkusundan bu gerçeği sakladığını ifade etti.

Çiçek, Atlas’tan öğrendikleri üzerine bahsettiği depoya gitti. Çiçek’i takip eden Bülent ise burda ona saldırdı. Tam o anlarda gelen İskender, Çiçek’i Bülent’in elinden kurtardı. Rüya, Ömer’in evlilik teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine ikilinin ilişkisindeki ipler kopma noktasına geldi. Finalde Cemre, Ozan, Rüya ve Ömer verdikleri zorlu çabaların neticesinde Çelebi’ye karşı çok büyük bir zafer kazandı. Çelebi’nin kaçakçılık yaptığının ispatlanması sonucu polis, Kayabeyli evine baskın yaptı.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here