Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Hasan Ali gerçekten öldü mü?

Yasak Elma dizisi, her Pazartesi FOX TV ekranlarında izleyici karşısına geçiyor. Sevilerek takip edilen dizinin son bölümünde yaşanan olaylar, izleyiciyi şoke etmişti. Son bölümünden sonra sosyal ağlarda bir süre gündeme gelen Yasak Elma dizisi ile alakalı olarak, pek çok izleyici eleştiride bulundu. Yasak Elma dizisinin başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade gibi başarılı isimler yer almakta.

0
267

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı ilk defa yenilmiş olmanın hırçınlığını yaşarken, Ender, Hasan Ali’yle yakınlaşmanın yollarını arar. Şahika ise Hasan Ali’ye kendisini affettirmek yerine değişik bir yol çizerek onun dikkatini çekmeye çalışır. Ne var ki Hasan Ali’nin karnı Şahika’nın oyunlarına toktur.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan bütünüyle Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içerisine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlık ile dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendisine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA OYUNCULARI

Şevval Sam

Eda Ece

Erdal Özyağcılar

Berk Oktay

Nesrin Cavadzade

Şafak Pekdemir

Melisa Doğu

Barış Aytaç

Can Nergis

Rutkay Ayıköz

Nilperi Şahinkaya

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here