Yasak Elma Kaya geri mi dönüyor? Barış Kılıç geri dönecek mi?

FOX TV'de yayımlanan Yasak Elma dizisinde önceden yer almış olan Kaya karakteri için önemli bir iddia gündeme geldi. Bir dönem dizide rol satın aldıktan sonra ayrılmış olan Barış Kılıç'ın tekrardan diziye dahil olabileceği ihtimali uzun süreden beri konuşuluyordu.

0
195

Çok merak edilen konu hakkında fotoğrafı açıklama, yayıncı kuruluş olan FOX TV tarafından yapıldı. Peki Yasak Elma Kaya geri mi dönüyor? Barış Kılıç geri dönecek mi? İşte FOX TV’den yapılan açıklama…

Yasak Elma Kaya geri mi dönüyor? Barış Kılıç geri dönecek mi? Yayıncı kuruluştan şaşırtan açıklama

FOX TV’de yayımlanan ve reytingleri alt üst eden Yasak Elma dizisinde önceden yer alan Kaya karakterinin geri döneceği konuşuluyordu. Bir dönem dizide rol satın aldıktan sonra ayrılmış olan Barış Kılıç’ın tekrardan diziye dahil olup olmayacağı seyirciler tarafından merak ediliyor. Konuyla ilgili fotoğrafı açıklama, yayıncı kuruluş olan FOX TV tarafından yapıldı. Peki Yasak Elma Kaya geri mi dönüyor? Barış Kılıç geri dönecek mi?

YASAK ELMA KAYA GERİ Mİ DÖNÜYOR? BARIŞ KILIÇ DİZİYE GERİ DÖNECEK Mİ?

Yasak Elma, Kaya karakteri ile gündemde yer almaya devam ediyor. Pazartesi günleri FOX’ta yayımlanan “Yasak Elma” dizisi, izleyicileri ekrana kilitleyip, sürprizleri ile şaşırtmayı devam ettiriyor.

Geçen sezon diziden ayrılmış olanj başarılı oyuncu Barış Kılıç, “Kaya” karakteriyle tekrardan diziye dahil olmaya hazırlanıyor. Kaya’nın diziye nasıl döneceği, dengeleri ne şekilde değiştireceği seyirci tarafından şimdiden merak konusu oldu.

BARIŞ KILIÇ KİMDİR?

21 Şubat 1978 tarihinde Malatya’da dünyaya gelmiş olan Barış Kılıç, 1983 senesinde İstanbul‘a taşınmıştır. Mezun olduktan sonra yabancı dilini geliştirmek için ABD‘ya gitmiştir. Bir süre burda kalıp yabancı dilini geliştirdikten sonra Türkiye’ye döndü ve Yeditepe üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır.

Üniversite birinci sınıftan itibaren reklam tanıtım filmlerinde oyunculuk yapmaya başlayan Kılıç, 1999 senesinde bir oyuncu arkadaşı ile bir cips reklam tanıtımı reklam tanıtım filmi için seçmelere gittiğinde ona eşlik etmiştir. Bekleme salonunda beklerlerken oradaki cast direktörü seçmelere onun da girmesini istemiş ve seçilmiştir. 2004 yılında “Bütün Çocuklarım” adlı dizi film ile Kadir İnanır, Jülide Kural, Filiz Taçbaş, Menderes Samancılar, Bahar Erdeniz, Almila Uluer, Ufuk Özkan, Işıl Sergen, Murat Yıldırım, Nil Erkoçlar, Demet Evgar ile beraber oynayarak dizi film oyuncusu olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here