Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı izle | Serdar Ceren’e evlenme teklif ediyor!

TRT1'de yayımlanan sevilen dizi Teşkilat, her Pazar izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde ekibin operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istemişti. Peki Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

0
344

İşte Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar Serdar Ceren’e evlenme teklif ediyor!

Her Pazar saat 20:00’da TRT1’de yayımlanan sevilen dizi Teşkilat, izleyicileri ekran başına kilitlemeyiğ devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde ekibin operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istemişti. Peki Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TEŞKİLAT DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI (5. BÖLÜM)

Teşkilat dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

 

TEŞKİLAT DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ (4. BÖLÜM)

Son bölümde ekibin operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istemişti. Fadi, Serdar’ı da yok edilecekler listesinin başına yerleştirdi. Serdar’ın Berlin’den çıkıp çıkmadığını öğrenmek için adamlarını seferber etti. Serdar ise Fadi ve adamlarını Berlin’i terk ettiğine inandırdı. Ekip elde ettiği istihbaratla Fadi’nin provokasyonlarını engellemek için harekete geçiyor. Serdar ve ekibin Berlin’i terk etmeyerek tüm planları alt üst etmesi, Ceren’i zor duruma soktu. Ceren, artık kendisini Fadi’ye yeniden kanıtlamak zorundadır. Fadi’nin adamlarının desteğiyle Neo-Nazi grupları Berlin’de gurbetçi Türklere saldırdı. Ekip bu saldırıların önüne geçmek için tehlikeli bir oyun kuruyor. Serdar ayrı bir kimlikle Neo-Nazilerin içerisine sızdı. Serdar bu zorlu görevde ayrıca geçmiş travmalarının da etkisinde kalıyor. Gurbetçi Türklere karşı provokasyonlara engel olmaya çalışan ekip, uluslar arası bir krizin de içerisine sürükleniyor.

TEŞKİLAT DİZİSİ YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (5. BÖLÜM)

Teşkilat dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here