Kefaret dizisi yeni bölüm fragmanı izle | Arzu ameliyat sonrası uyanıyor!

FOX TV'de yayımlanan sevilen dizi Kefaret, her Pazar izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Sinan, cezaevinde bir hayli zor günler geçirmekte olan Zeynep’i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak durumunda kalmıştı. Peki Kefaret dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kefaret dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

0
318

Kefaret dizisi yeni bölüm fragmanı izle yayımlanan sevilen dizi Kefaret, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümde Sinan, cezaevinde bir hayli zor günler geçirmekte olan Zeynep’i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak durumunda kalmıştı. Peki Kefaret dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KEFARET YENİ BÖLÜM FRAGMANI (20. BÖLÜM)

Kefaret dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

KEFARET DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ (19. BÖLÜM)

Dizinin son bölümünde Arzu ameliyattan çıkmıştır fakat durumu ciddiyetini korumaktadır. Bebeği ile çiftliğe yerleşen Meltem lehine tanıklık yapmayınca Zeynep, Arzu’yu öldürmeye teşebbüs suçuyla tutuklanıp cezaevine gönderilir. Ahmet, Arzu’ya yakın olabilmek amacı ile tedavi gördüğü hastanede işe başlar. Sinan artık gizli görevini tamamlayıp dönmüştür, cezaevinde bir hayli zor günler geçirmekte olan Zeynep’i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak durumunda kalır.

KEFARET YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (20. BÖLÜM)

Kefaret dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here