Iggy Azalea hamileliğini nasıl gizlediğini anlattı

Geçtiğimiz aylarda anne olduğunu duyuran ünlü şarkıcı Iggy Azalea, katılmış olduğu bir televizyon yayınında hamileliğini nasıl gizlediğini anlattı.

0
63

Iggy Azalea hamileliğini nasıl gizlediğini anlattı

Avustralyalı şarkıcı Iggy Azalea, oğlu Onyx ile beraber geride bıraktığımız haftalarda ilk defa objektif karşısına geçmişti. Hamileliğini herkesten sır gibi saklayan Azalea, bu süreci nasıl gizlediğini anlattı.

Iggy Azalea, karnının fazla büyümemesi ve koronavirüs pandemisi yüzünden uygulanmakta olan karantinanın kendine yardımcı olduğunu söyledi. Azalea, “Zaten o süreçte evden çıkmam da gerekmiyordu” dedi.

‘Overserved with Lisa Vanderpump’ adlı televizyon programına konuk olan Azalea, hamileliğini gözlerden uzak tutma fikrini reality show yıldızı Kylie Jenner’dan aldığını söyledi. Ünlü rapçi, bu durumu arkadaşlarından da sakladığını söyledi.

“ESTETİĞE GEREK KALMADI”

Avustralyalı rapçi, doğumdan sonra pek çok kez estetik operasyon geçirmek mecburiyetinde kalacağını düşündüğünü ancak buna gerek kalmadığını belirtti. Jenner da kızı Stormi’ye hamile olduğunu herkesten gizlemiş ve doğumdan kısa bir zaman sonra eski formuna kavuşmuş bir biçimde ortaya çıkmıştı.

Iggy Azalea, ayrıca Onyx adını vermiş olduğu oğlunun planlı bir bebek olduğunu da sözlerine ekledi. Azalea, çocuğunu tek başına büyüttüğünü ve oğlunun babasından ayrıldığını açıkladı. Fakat ünlü rapçi, yine de eski sevgilisinin iyi bir ebeveyn olduğunu ve bebeğinin hatırına onu sevdiğini söyledi.

GEÇTİĞİMİZ YIL NİSAN AYINDA ANNE OLDU

Gerçek adı Amethyst Amelia Kelly olan şarkıcı Iggy Azalea, geride bıraktığımız yıl nisan ayında doğum yapmıştı. Hamileliğini herkesten gizleyen Azalea, anne olduğu söylentilerinin ardından çıkan haberi doğrulamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here