Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncuları kimler? İşte karakterleri…

Kırmızı Kamyon dizisi Türk dizilerinde bir ilki gerçekleştirerek önceden işlenmemiş bir konuyu ele alıyor. İtfaiyecilerin yaşadıkları zorlukları, çektikleri sıkıntıları ve yaşamlarını konu alan Kırmızı Kamyon dizisi ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Nilay Deniz ve Fatih Al gibi bir çok isim yer almakta. Kırmızı Kamyon dizisinin yapımcılığını ise 10. Ev üstleniyor.

0
1071

Kırmızı Kamyon dizisinin yönetmen koltuğunda Babam ve Ailesi filminden tanıdığımız Osman Kaya yer almakta. Kırmızı Kamyon oyuncuları ile yapılan röportajlardan dizide hem aksiyon hem de dramın bolca yer aldığı anlaşılıyor. Kahraman itfaiyecilerin hikayelerinin anlatılmış olduğu bu kıymetli yapım, 31 Mart Çarşamba günü Show TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

KIRMIZI KAMYON KONUSU

Kırmızı Kamyon dizisinin konusu Türkiye’de bir ilk oluyor. Dizi; itfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlikeli maceralarını dram ve aksiyon birleşiminde ekranlara taşıyor.

KIRMIZI KAMYON NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturmuş olduğu dizinin senaryosunu ise Meriç Demiray ve Ezgi Özcan kaleme almıştır. Pek çok dizide de olduğu gibi Kırmızı Kamyon dizisinin çekim yeri olarak İstanbul seçildi. İstanbul’da Beykoz’da çekilen dizi 31 Mart Çarşamba günü ilk bölümü ile Show TV’de yayınlanacak.

Kırmızı kamyon dizisinin çekimlerinin başlamış olduğu Kundura fabrikası, Yalıköy Mahallesi Çayır Caddesi üstünde bulunur.

KIRMIZI KAMYON FRAGMAN

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here