Erotik sitelerin yeni favorisi Lottie Moss’dan ateşli video

Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen erotik sitelerde kendine sayfa açan ve çıplak fotoğraf ve videolarını sata Lottie Moss, 'dibe vurdu' söylentilerine seksi bir videoyla yanıt verdi.

0
887

Süper model Kate Moss’un küçük kız kardeşi Lottie Moss, erotik sosyal ağ platformu Glow’a üye olup çıplak fotoğraf ve videolarını para karşılığında satmaya başladığından beri gündemden düşmüyor. Lottie Moss’un bu hamlesi ve yapmış oldukları ailesini oldukça üzmüş ve tedirgin etmiş durumdaydı. Genç yıldız da ailesinin yapmış olduklarını onaylamadığını dile getirmişti. Bir süredir hakkında dibe vurduğuna dair söylentilerin dolaştığı genç kız, bu haberlerle ilgili ilk defa direk olarak yanıt verdi.

Geçtiğimiz gece Instagram hesabından bir video yayınlayan Lottie Moss, ilk defa bu söylentiler hakkında konuştu. Siyah dar lateks korse ile hayranlarının karşısına çıkan genç kız, Los Angeles’ta satın aldığı ev yüzünden maddi olarak biraz sıkışmış olsa da hayatından çok memnun olduğunu dile getirdi. Instagram’dan yapmış olduğu canlı yayın programında evi gezdiren 23 yaşındaki yıldız çok büyük bir havuzu olan arka bahçesini gezdirdi. Lottie Moss, paylaşımının altına “Bu dibe vurmuş halimse… Gayet iyiyim.” yazdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here