Model Elisabeth Mas Vall’dan Tuba Ünsal hamlesi: Dava düştü

İspanyol model Elisabeth Mas Vall'ı karşılaşmış oldukları mekanda darp ettiği iddia edilen ünlü oyuncu Tuba Ünsal hakkında açılan dava düştü. Elisabeth Mas Vall'ın şikayetinden vazgeçmesi üzerine, mahkemede davanın düşürülmesine karar verdi.

0
116

Model Elisabeth Mas Vall’dan Tuba Ünsal hamlesi: Dava düştü

İstanbul 17. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen karar celsesine taraflar katılmadı. Müştekinin şikayetinden vazgeçtiği, sanık Tuba Ünsal’ın da bu durumu kabul ettiğine dair mahkemeye dilekçe sunmuş olduğu belirtildi. Duruşma savcısı da davanın düşürülmesini talep etti. Mahkeme de Elisabeth Mas Vall’ın şikayetinden vazgeçmesi üzerine davanın düşürülmesine karar verdi.

DAVANIN GEÇMİŞİ

Müşteki Elisabeth Mas Vall eski eşi Caner Karaloğlu’nun kendini Tuba Ünsal ile aldattığını iddia etmişti. Müşteki bir süre önce restoranda Tuba Ünsal ve eski eşi ile karşılaştıktan sonra Tuba Ünsal ve eski eşinin kendini darp ettiğini öne sürmüştü. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede Tuba Ünsal’ın “Yaralama” suçundan 1 yıla kadar hapsi isteniyordu.Öte yandan önceden mahkeme duruşmaya katılmayan Tuba Ünsal hakkında zorla getirme kararı çıkarmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here