Kate Winslet bunu hep yapıyor! Bir sevişme sahnesi itirafı daha geldi

Titanic filminden sonra dünya genelinde üne kavuşan bol ödüllü oyuncu Kate Winslet, son filmi Ammonite'deki oyunculuğun, önceki filmleri çekerken nesneleştirildiğini fark etmesini sağladığını söyledi.

0
53

Kate Winslet bunu hep yapıyor! Bir sevişme sahnesi itirafı daha geldi

Kate Winslet, yaklaşık 30 sene önce ilk ciddi oyunculuk denemesi Heavenly Creatures’da rol satın aldıktan sonra üne kavuştuğundan beri çok sayıda müstehcen sahnede yer aldı. Titanic filmindeki Rose sahnesiyle hafızalara kazınan oyuncu, son filmi Ammonite’ın setinde yaşadığı sevişme sahnesi tecrübesiyle ilgili bol bol olumlu açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Oscar, Emmy, Altın Küre ödüllü yıldız bugüne kadarki oldukça başarılı kariyeri boyunca belirli seks sahnelerini çekerken nesneleştirildiğini hissettiğini itiraf etti.

Radio Times ile yapmış olduğu röportajda aktris, Ammonite’deki son sahnelerinin, önceki filmlerde nesneleştirildiğini fark etmesini sağladığını söyledi.

Son filmi hakkında şunları söyledi: “Hiçbir şekilde nesneleştirilmedik. Ama bu hemde geçmişte biraz nesnelleşmiş hissettiğimi de fark etmemi sağladı. Diyaloğu kaldırarak, bu iki kadın arasındaki arzuyu ve bağlantı derinliğini daha da keşfedebileceğimizi fark ettik. “Çok şey öğrendim. Çok eşit ve çok güvenli hissettim; hiçbir şekilde nesneleştirilmedik.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here