Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izle | Doğan ölüyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izle yayımlanan sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Hızır Çakırbeyli, Tuncay’a ve İshak’a hayatlarının boyunca unutamayacağı bir ders vermişti.

0
309

Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar Doğan ölüyor mu?

Her Salı saat 20:00’da ATV’de yayımlanan sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Yayınlanan son bölümde Hızır Çakırbeyli, Tuncay’a ve İshak’a hayatlarının boyunca unutamayacağı bir ders vermişti. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI (188. BÖLÜM)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ (187. BÖLÜM)

İntikamını almak amacı ile gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, Tuncay’a ve İshak’a hayatlarının boyunca unutamayacağı bir ders verir. Düşmanlarına vurduğu ağır darbelerle ailesini muhafaza etmeye çalışan Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin vermiş olduğu kararla bir hayli zor bir duruma düşer. Ailenin direği ol dediği eşi Ceylan Çakırbeyli, vermiş olduğu sözleri hiçe sayar ve istihbaratla birlikte hareket eder. Gömdüğü savaş baltasını çıkaran Ceylan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli’nin sevgisini kaybetme pahasına onu muhafaza etmeye karar vermiştir. Alpaslan ve İlyas Çakırbeyli’nin de ikazlarına aldırmayan Ceylan Çakırbeyli, kendi planını uygulamaya çalışır.

Behzat Façalı’nın infaz ettiği oğlu Uğur için intikam almaya yemin eden Demir ise abisi İdris’le ters düşme pahasına intikamını almaya niyetlidir. Çıkan kaosta Behzat’ın en yakınındaki Hakan ise ilk darbeyi alacaktır. Oğlu Yaman Korkmaz’ın ikazlarına rağmen Kimsesiz Doğan’a savaş açan Hamdi Korkmaz ilk hamlesini yapar. Hamdi Kormaz’ın beklemekte olduğu haber ise Seko’dan gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here