Demet Akalın TikTok kurbanı oldu! Kızı Hira canlı yayınını izlediği kişiye 7 000 TL gönderdi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın 7 yaşındaki kızı Hira Kurt, TikTok canlı yayınında farkında olmadan izlediği kişiye 7 000 TL gönderdi. Kredi kartındaki ödemeleri görünce çok büyük bir şaşkınlık yaşamakta olan Akalın ise "Bu nasıl bir sahtekarlık, dolandırıcılık bu" diyerek isyan etti.

0
468

Demet Akalın TikTok kurbanı oldu! Kızı Hira canlı yayınını izlediği kişiye 7 000 TL gönderdi

Hafta içi hergün Star TV ekranlarında Alişan ile program sunan ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, dün enteresan bir olay yaşadı.

‘İZLEDİĞİ KİŞİ HİRA’YI YÖNLENDİRDİ’

7 yaşındaki kızı Hira, ailesinin telefonunu alarak TikTok’tan bir canlı yayın izlemeye başladı. Hira’yı gören TikTok fenomeni ise “Çiçek emojisine bas” diyerek kendine para göndertti.

KREDİ KARTINDAN 7 BİN TL ÇEKİLDİ

Yaşadığı olaya sosyal ağ hesabından öfke kusan ünlü şarkıcı, “Bütün anne ve babalar beni iyi dinlesin. Bugün ben yayındayken Hira da ders arasındayken TikTok’a giriyor ve bir kızın canlı yayınını açıyor. Kız ‘Bana çiçek gönder böcek gönder, teşekkürler Hira’ demiş. Ve kredi kartımdan 7 000 TL çekiliyor. TikTok fenomeniyle görüştüm ‘Bunun muhatabı Apple’ diyor. Apple’a başvurduk oradan geri dönüş yok. Bu resmen bir hırsızlık. Çocuklar bunlara maruz kalıyor gerçekten çok ayıp. Ne kadar ayıp ne kadar günah” diyerek isyan etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here