Baraj yeni bölüm fragmanı yayınlandı | “Keşke en başa dönebilseydik”

Baraj yeni bölüm fragmanı yayınlandı bugün akşam saat 20.00’de ekranlara gelecek. Yeni bölüm fragmanı yayımlanan dizide, Meryem’in cesedi bir taraftan da Bahar’ın Tarık, Zahra ve İbrahim’i Halil’in cinayeti ile suçlaması ile karşı karşıya kalınca, her şey birbirine karışıyor.

0
395

BARAJ YENİ BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Nazım’ın Nehir’in hayatını kurtarması sonunda ikisinin de duyguları hakkında dürüst olmalarına sebebiyet verir. Bahar ise bir yandan Nehir’in başına gelenlerin nedenini saklamaya bir taraftan da Nazım’ı kaybetmemeye çalışır. Fakat Azra’nın geçmişinin onu yakalaması ve Mert’in kaçırılması her şeyi karıştıracaktır.

Tarık, Zahra ve İbrahim bir yandan Halit ve Hayriye’nin evlilik teklifi, bir yandan Meryem’in cesedi ve bir taraftan da Bahar’ın onları Halil’in cinayetiyle suçlaması üzerine iyice köşeye sıkışmışlardır.

BARAJ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Nehir ve Bahar’ın yalanlarına daha fazla tahammül edemeyen Nazım, Mert’i de alıp herkesten uzaklaşır. Nehir, Nazım’ı bulup onunla dürüstçe konuşmak istese de Azra’nın onu durdurmak için çok tehlikeli bir planı vardır.

Tam Halit’ten kurtulduklarını sandıklarında Halit’in annesinin gelmesi Tarık, Zahra ve İbrahim’i iyice köşeye sıkıştırır.

BARAJ YENİ BÖLÜM İLK FRAGMAN

BARAJ DİZİSİ KONUSU

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in resmini göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendisinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi resmini göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) resmini gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir biçimde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here