Menajerimi Ara dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kıraç iyileşecek mi?

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara, her Pazar izleyicileri ekran başına kilitlemeyi devam ettiriyor. Son bölümde Dicle ve Barış hiç planlamamış oldukları sürpriz bir gece geçirmişlerdi. Peki Menajerimi Ara dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Menajerimi Ara dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar...

0
367

Menajerimi Ara dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kıraç iyileşecek mi?

Her Pazar saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayımlanan Menajerimi Ara, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yayınlanan son bölümde Dicle ve Barış önceden planlamamış oldukları sürpriz bir gece geçirmişlerdi. Peki Menajerimi Ara dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI (31. BÖLÜM)

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ (30. BÖLÜM)

Ajans, sırların ortaya saçılmasının ardından kendi içerisinde bir dağılma yaşarken, Serkan’ın menajerlere ders vermek için yapmış olduğu hamle dengelerin tamamen değişmesine neden olur. Serkan’ın EGO’ya ortak yapmış olduğu Ceyda, ajansın gündemine bomba gibi düşer. Dicle Barış’a ulaşmaya çalışır fakat Barış hala depresyondadır. Yazar Cahide olayı, Kıraç ve Dicle’yi karşı karşıya getirir. Beren’in yapmış olduğu işler ortaya çıkınca Kıraç’ın tavrı Dicle’yi çok şaşırtır ve Beren, yüzleşmek için Dicle’ye gider. Çınar, oyuncusu Defne Kayalar’ın yapmış olduğu hamle ile bir hayli zor durumda kalır. Barış eski evinde bulmuş olduğu geçmişe ait bir parçayla silkelenirken Dicle gelir. Dicle ve Barış hiç planlamamış oldukları sürpriz bir gece geçirirler. Bütün her şeyin arka arkaya gelmesini kaldıramayan Kıraç’a ise ne olduğu merak konusu olur.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI (31. BÖLÜM)

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here