Kardeşim Benim 2 filminin oyuncuları nerde çekildi?

Yönetmenliğini Mert Baykal'ın yapmış olduğu, senaristliğini ise Zafer Külünk'ün üstlendiği ve Burak Özçivit, Murat Boz, Pınar Deniz gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Kardeşim Benim 2 filmi vatandaşların araştırdığı konular arasında yer almakta.

0
564

Peki Kardeşim Benim 2 filminin oyuncuları kimler? Kardeşim Benim 2 nerde çekildi? İşte yanıtları…

Çekimleri 2017 senesinde yapılan, yönetmenliğini Mert Baykal’ın, senaristliğini ise Zafer Külünk’ün üstlendiği ve bir çok başarılı oyuncunun rol aldığı Kardeşim Benim 2 filminin künyesi izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Peki Kardeşim Benim 2 filminin oyuncuları kimler? Kardeşim Benim 2 nerde çekildi?

KARDEŞİM BENİM 2 FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Burak Özçivit – Hakan

Pınar Deniz – Didem

Leyla Feray – Leyla

Ferdi Sancar – Tato

Murat Boz – Ozan

KARDEŞİM BENİM 2 FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kardeşim Benim 2 filminin bazı sahneleri Kapadokya’da çekilmiştir. Sevilen filmin bazı sahnelerinin çekimi ise Rize’de tamamlanmıştır.

KARDEŞİM BENİM 2 FİLMİ KONUSU

Burak Özçivit ile Murat Boz’un yeniden bir araya geldiği Kardeşim Benim 2, babalarının bıraktığı vasiyet sayesinde uzun yıllar sonra bir araya gelen Hakan ve Ozan kardeşlerin yeni maceralarını konu alıyor. İki ünlü kardeş Hakan ve Ozan, arkadaşları Tato’ya karşı son vazifelerini yerine getirmek için Ege’dedirler. Tato ölmüştür. Ne tesadüf ki, 2 gün sonra Hakan’ın düğünü olacaktır ancak cenaze için köye gelmişlerdir. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem ile evlenecektir. Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe bir hayli tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer taraftan da Hakan’ın ensesinde olacaktır. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine de karışır. Kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, tuhaflıklarla dolu yolculuk sonunda da Karadeniz’de bulurlar. Üstelik yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçmaya çalışan bir Leyla, öldü diyebildikleri Tato, zamansız bir aşk, yetişmeleri gerekli olan bir düğün gibi dertlerle…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here