Megan Barton Hanson’dan cinsel ilişki itirafından sonra inanılmaz hareket:

Love Island (Aşk Adası) programında yıldızı parlayan Megan Barton Hanson, geride bıraktığımız gün yapmış olduğu cinsel ilişki itirafından sonra yapmış olduğu son hareketle hayranlarını bir kez daha şaşırtmayı başardı.

0
565

Megan Barton Hanson’dan cinsel ilişki itirafından sonra inanılmaz hareket: Göğüslerinin altın kopyasını çıkardı

Megan Barton Hanson, kusursuz vücudunu göstermekten asla çekinmedi. Megan Barton Hanson, çarşamba günü Instagram’dan paylaştığı dantelli iç çamaşırıyla vermiş olduğu pozlar gündeme damga vurdu.

27 yaşındaki Love Island yıldızı, enteresan bir hamlede bulunarak göğüslerinin altından bir kopyasını çıkardı. Bu işlem için Brighton merkezli sanatçı Lydia Reeves ile çalışan Hanson, sonuçları daima olduğu gibi Instagram hesabından paylaştı.

Göğüslerinin altın kaplama kopyasını çıkararak evinde heykel olarak kullanan güzel yıldız işleri biraz daha ileri götürerek aynı işlemi vajinası için yaptırdı.

MEGAN BARTON HANSON: “GÜNDE 6 KEZ CİNSEL İLİŞKİYE GİRİYORUM”

Eski striptizci ve televizyon yıldızı geride bıraktığımız günlerde Instagram hesabından yapmış olduğu bir soru-cevap programında hayranlarının ağızlarını açık bırakan itiraflarda bulunmuştu. Günde altı kez seks yapmış olduğunı itiraf eden güzel yatak odası sırlarını herkesle paylaşmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here