İsyan bayrağını çekti: ‘Cinsel hayatımız bitti’

Playboy modeli ve OnlyFans’ın en çok takip edilen isimlerinden bir tanesi olan Rus model Maria Liman, koronavirüs karantinalarına isyan etti. 'Cinsel hayatımız bitti' diyen model, önceden izolasyonda kendine eşlik edecek bir partner aradığını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

0
236

Playboy modeli olan Maria Liman, koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan karantinalara isyan etti. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda karantinaların aşırı olduğunu, bu nedenle randevularını iptal etmek mecburiyetinde kaldığını ve cinsel yaşamının durma noktasına geldiğini söyledi.

DÜNYA KUPASI SAYESİNDE ÜNLÜ OLDU

26 yaşındaki Maria Liman, 2018 Dünya Kupası’nda memleketi Rusya’yı destekleyen paylaşımları sayesinde ün kazanmıştı. Londra’da yaşamakta olan Playboy yıldızı, mevcut koronavirüs kısıtlamalarından duyduğu memnuniyetsizliği dile getirerek, salgın esnasında çok zorlandığını söyledi. Takipçileriyle Instagram üzerinden dertleşen model şunları söyledi:

“Ben de alışverişe gitmek istiyorum, yeni elbiselere ihtiyacım var ve topuklarla nasıl yürüyeceğimi çoktan unuttum.”

2018 Dünya Kupası’nda vermiş olduğu cesur pozlarla adını duyuran ve ‘en çekici taraftar’ seçilen Rus model Maria Liman, geride bıraktığımız aylarda koronavirüs sebebiyle enteresan bir paylaşımda bulunmuştu. Liman, sosyal izolasyonunda kendine 3 ay eşlik edecek birini aradığını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here