Ramo dizisine flaş transfer!

Show TV'nin aksiyon dolu dizisi Ramo, usta oyuncu Hülya Gülşen ile anlaştı. Gülşen, sevilen dizinin kadrosuna görme engelli profesör rolü ile katılacak.

0
245

Show TV’de cuma akşamları ekrana gelen Ramo, aksiyon dolu serüvenine aynı hızla devam ediyor. Kadrosuna dönem dönem yeni isimleri hail eden iddialı yapım, bu kez usta oyuncu Hülya Gülşen ile anlaştı.

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Ramo’nun yeni bölümlerinde, Hülya Gülşen görme engeli olan profesör Tezer Bilen’e hayat verecek.

Fizik profesörünü canlandıracak olan Gülşen’in hangi bölümle ekrana geleceği ise netlik kazanmadı.

HÜLYA GÜLŞEN KİMDİR?

14 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Hülya Gülşen, Ankara Devlet Konservatuarı’na, özel bir sınavla 14 yaşında girdi. Tiyatro serüveni fotoğrafı olarak 1979 senesinde Ankara Devlet Konservatuarı’na girmesiyle başlayan ünlü oyuncu, konservatuvarda okurken hemde dışarıdan liseyi de bitirdi.1984 senesinde bitirdiği Ankara Devlet Konservatuarından sonra Devlet Tiyatrolarına katıldı. Oyunculuğun yanı sıraseslendirmen ve oyuncu koçluğu gibi faaliyetlerde de bulunan Hülya Gülşen, Hadi İnşallah, Çalıkuşu, Unutursam Fısılda, Asla Vazgeçmem gibi önemli yapımlarda yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here