‘Eşofmandan bıktım’ diyen Nurgül Yeşilçay’dan dekolteli poz!

Kefaret dizisinde başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, sosyal ağ hesabından yapmış olduğu cesur paylaşımla adından söz ettirdi. 44 yaşındaki oyuncu, "Eşofmandan bıktım" diyerek siyah derin yırtmaçlı elbiseli pozlarını paylaştı.

0
168

FOX TV ekranlarında yayımlanan Kefaret dizisinde Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar ve Ege Kökenli giib isimlerle başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabından yayınını yaptığı pozlarıyla genç kızlara taş çıkarttı.

44 yaşındaki başarılı oyuncu, “Eşofmandan, eşortmandan, aşortmandan sıkıldım… Yabancılar anlamayacak” diyerek siyah yırtmaç detaylı elbisesiyle poz verdi.

Güzelliğiyle daima beğeni toplayan oyuncunun, dağınık toplanan saçları doğal makyajı ve turuncu taşlı küpeleri göz kamaştırdı.

ÜNLÜ OYUNCULAR DA YORUM YAPTI

Oyuncunun kısa bir süre içinde 100 binden fazla beğeni alan fotoğrafına Azra Akın ve Burcu Kara’dan yorum geldi. Akın kalpli gülen ve alev emojileri koyarken Kara da nota çok güldüğü göstermekten için kahkaha emojisi ekledi.’

Oyuncu bir hafta önce Instagram hesabından yayınını yaptığı fotoğraflara “Makyaj bana çok yakışıyor” demiş ve beğeni rekoru kırmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here