Cesur sahne! Menajerimi Ara’nın televizyonda yayınlanmayan sahnesi olay oldu

Dicle ve Barış'ın öpüşme sahnesi, Menajerimi Ara dizisinin dün akşam yayımlanan yeni bölüme damga vurdu. Bölümün son sahnesinde yayımlanan öpüşme sahnesinin bir bölümü ekrana gelirken devamı yalnızca dizinin YouTube kanalında yayınlandı.

0
247

Başrollerini Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Barış Falay, Fatih Artman ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara dizisi dün akşam 30. Bölümüyle Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

CEYDA AJANSTAKİ DENGELERİ DEĞİŞTİRDİ

Gerilim dolu anların yaşandığı dizide Feris ve Çınar’ın arkasından iş çevirdiğini öğrenen Serkan, kılıçları çekti ve Özge Borak’ın canlandırdığı Ceyda ile anlaştı. Tuttuğunu koparan kuvvetli bir iş kadını olan Ceyda, EGO Ajans’ın ortağı oldu. Ajansa hızlı bir giriş yapan Ceyda, tüm menajerleri ve asistanları kıskacına aldı.

DİCLE, BARIŞ’TAN HESAP SORDU

Davranışlarından dolayı rol aldığı diziden çıkarılan Barış ise ailesini ve Dicle’yi geride bırakarak bir süre uzaklaştı. Günlerdir izine rastlanmayan Barış, babasının mezarı başında bulundu. Zor günler geçirdiğini ve herkesten uzak kalmak istediğini dile getiren Barış, küçükken ailesiyle yaşadığı eve gitti. Barış’ın abisinden kaldığı yeri öğrenen Dicle ise hesap sormak için yanına gitti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here