Abbie Quinnen’in sevgilisi başına gelenlerden sonra tüm vücudunu paylaştı

İngiltere’nin sevilen programlarından Strictly Come Dancing programının dikkati çeken yarışmacılarından manken Abbie Quinnen, senenin başlarında yaşadığı kaza sonucu tüm vücudu üçüncü derece yanık olmuştu. Sevgilisi, kazadan sonra ilk kez Abbie Quinnen’li fotoğraf paylaştı.

0
164

Abbie Quinnen’in sevgilisi başına gelenlerden sonra tüm vücudunu paylaştı

Başarılı genç manken ve model Abbie Quinnen, senenin başlarında yaşadığı talihsiz kaza sonrasında tüm vücudu üçüncü dereceden yanık olmuştu.

AJ Pritchard, kız arkadaşı Abbie Quinnen’den bir fotoğraf paylaşarak, üçüncü derece yanıkların yaralarının kapanması için bandajlarla kaplı olduğunu gösteriyor.

Genç dansçı, yüzünde alev alan bir şarap şişesinin patlaması ve saçlarını ve kıyafetlerini ateşe vermesi üzerine milliyetçi hareket partisi.

Kazadan sonra bir dizi ameliyat geçiren genç kıza üç kez deri grefti yapılmak mecburiyetinde kaldı.

YOUTUBE’DA GÖRDÜKLERİ DENEYİ YAPIYORLARDI

Çift, Instagram’da 1 milyonu aşkın takipçilerine vazo yapılmak üzere bir şarap şişesinin ateş ve iple nasıl ikiye ayrıldığını göstermek için video çektiklerini söyledi.

İçki şişesine ip bağlayıp ateşe veren çift, şişenin ikiye bölünmesini beklerken, şişe alev alıp patladı. Talihsiz genç kız o alevlerin içinde kaldı.

Kız arkadaşının yaşadığı talihsiz olay karşısında çok büyük bir üzüntü yaşamakta olan AJ, sevgilisinin yemeği yedirme, elbiselerini değiştirme gibi bakımlarını üstlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here