Jessika Power canlı yayında bikinisine girmeye çalıştı

Yaptıklarıyla gündemde kalmayı başaran televizyon yıldızı Jessika Power, bu sefer sosyal ağ hesabından yapmış olduğu canlı yayın esnasında bikinisine girmeye çalıştı.

0
302

Jessika Power canlı yayın programında bikinisine girmeye çalıştı

Married at First Sight adlı reality şovla adını duyuran Jessika Power, sosyal ağ hesaplarından yoğun bir biçimde fotoğraf ve video paylaşımı yapmakta.

28 yaşındaki yıldız, yapmış olduğu Instagram canlı yayını ile hayranlarının yüreklerini hoplattı. Koyu kırmızı, dar ve ipli bikinisini canlı yayın programında giyen Jessika Power, bikininin içerisine giremeyince kendisini gülünç hissettiğini söyledi.

Jessika Power, Instagram canlı yayınında bikinisini düzeltmeye çalışırken, arkadan erkek arkadaşı Filip Poznanovic’in sesi geliyordu. Erkek arkadaşının eksiksiz olarak ne dediği duyulmasa da Jessika Power ona, “Süper model olmak zor! 2020 modasına hoş geldiniz.” diyerek yanıt veriyor.

JESSİKA POWER, KALÇALARINDAN YAĞ ALDIRIP GÖĞSÜNE ENJEKTE ETTİRMİŞTİ

Jessika Power geride bıraktığımız günlerde yapmış olduğu bir açıklamada, kalçalarındaki sorunlu bölgeleri düzeltirken hemde göğsünün boyutunu artıracağı için yağ transferi yaptırdığını söylemişti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here