Emily Ratajkowski doğum anından fotoğraflar paylaştı

Kısa bir süre önce ilk defa anne olan Emily Ratajkowski, doğum sırasında çekilen pozlarını Instagram sayfasında paylaştı. Emily Ratajkowski doğum anından resimler paylaştı

0
51

Model, tasarımcı ve oyuncu Emily Ratajkowski, ilk bebeğini kısa bir zaman önce kucağına aldı. 29 yaşındaki Ratajkowski, kocası Sebastian Bear McClard ile beraber Sylvester adını verdikleri oğlunu dünyaya getirirken çekilen resimlerını da sosyal ağ hesabından paylaştı.

Ratajkowski’nin bu paylaşımına takipçilerinden beğeni ve çok sayıda yorum geldi. Bunlardan birisi de kısa bir zaman önce kendisi de anne olan model Gigi Hadid idi.

MESLEKTAŞLARINDAN YORUM YAĞDI

Zayn Malik ile ilişkisinden Khai adını verdikleri bir kız dünyaya getiren Hadid, meslektaşının paylaşımına “Evet anne” diye yorum yazdı. Bir başka meslektaşı, bir dönemin ünlü modeli Cindy Crawford’un sektördeki yerini devrettiği kızı Kaia Gerber de “Güzel anne, hoş geldin Sly bebek” yazdı.

Ratajkowski, bebeğinin dünyaya gelişini, yine bir sosyal ağ paylaşımıyla duyurmuştu.

Moda dünyasında ve sosyal ağlarda “emrata” olarak tanınan model, Sylvester Apollo adı verilen oğlunu emzirirken çekilen bir resmini paylaşıp, onun 8 Mart’ta dünyaya geldiğini belirtmişti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here