Cansu Taşkın sütyensiz haliyle olay oldu

Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan isimlerin başında gelen fenomen Cansu Taşkın, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek sütyensiz pozunu hayranlarının beğenisine sundu.

0
70

Cansu Taşkın sütyensiz hali ile olay oldu

Geçtiğimiz aylarda abisini koronavirüs salgınına kurban veren Cansu Taşkın, cenazenin üzerinden çok geçmeden evinde doğum günü partisi vermesi sebebiyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Konuyla ilgili yapılan haberler sonrası bir açıklamada bulunan Taşkın, “Ailecek kenetlendiğimiz bu dönemde acı kaybımız üzerinden yapılan asılsız haberlere itibar edilmemesi ve acımıza saygı duyulmasını önemle rica ederim. Ailem adına bu açıklamayı yapmak zorundayım ve onları muhafaza etmeye sonsuza kadar devam edeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

Taşkın son olarak 628 bin takipçili Instagram hesabından gündem olacak bir pozunu paylaştı. Dar elbisesiyle objektifin karşısına geçen ünlü fenomenin sütyensiz olduğu görüldü. Kısa sürede dikkati çeken paylaşımın altına takipçiler tarafından pek çok eleştiri içerikli yorum atıldı. Taşkın ise fotoğrafının altındaki yorumlara sınırlama getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here