Survivor’dan elenen Yunus Emre’den gönüllüler takımı açıklaması: Kötü senaryo devam edebilir

Survivor 2021'den elenen son yarışmacı Yunus Emre Karabacak oldu. Survivor'da gönüllüler takımında sms birincisi olan Ayşe'nin eleme adayı yapmış olduğu Yunus Emre, diğer adaylar olan Hanzade ve Aleyna Çalışkan'dan daha az oy alarak yarışmaya veda etti.

0
109

Elendikten sonra ilk açıklamasını yapan Yunus Emre final adaylarını da açıkladı. Survivor Yunus Emre, “Final koltuğunda güreşçi arkadaşım İsmail Balaban ve Poyraz olur” dedi.

Survivor’da adaya veda eden yarışmacı Yunus Emre Karabacak oldu. Elenen Yunus Emre, ilk açıklamasında samimi ifadeler kullandı. Babasının fotoğrafını gördükten sonra çok zorlanmaya başladığını, ayağının yanmasıyla beraber çöküşe geçtiğini belirten Yunus Emre, yarışmadaki favori isminin Poyraz olduğunu, ama bu yarışmacının da rahatsızlıktan sonra kötüye giden bir ivmesi olduğunu ifade etti.

İşte Yunus Emre’nin açıklamalarından öne çıkanlar:

“Babamın fotoğrafını gördüğümde gerçekten çok zorlandım. Ondan sonra da kendime gelemedim, performansımda sıkıntı olmaya başladı. O an hep canlanıyordu. Bana iyi geldiğini düşündüm ama gerçekten beni çok zorladı. Ada koşullarında hep zorlanıyordum, geçmişe gidiyordum geri geliyordum. Buraya neden geldiğim belli zaten. Babamın çok sevdiği bir platformdu. Resmini gördüğüm an çok kötü oldu, kaostan çıkamadım.

“KÖTÜ SENARYO DEVAM EDEBİLİR”

“İsmail Balaban ile güç kıyaslaması yapıyorduk. Bizim takım ünlülerin erkeklerinden kuvvetliydük. Benim çok iyi olduğum parkurlar vardı. İnşallah takımda bir şeyler değişmez. Benim gitmem kötü senaryoyu devam ettirebilir.”

“AYAĞIM YANDI, BABAMIN RESMİ DERKEN ÇÖKÜŞE GEÇTİM”

“Kendini kuvvetli bir yarışmacı olarak görüyordum. Ayağım yandı, babamın fotoğrafı derken çöküşe geçti. Kendi arkadaşlarımızdan ve hem de karşı taraftan benden önce gitmesi gerekli olan isimler vardı. Karşı taraftan Çağrı, Doğan bizim tarafta da Dora… Kadınlarda Aleyna Çalışkan, Hanzade’nin performansı kötüydü. Onları da katarsak, gidebilirdi.”

“FAVORİM POYRAZ AMA…”

“Favori ismim Poyraz. Poyraz’ın kötü gidişatı var. Onun da hastalıktan sonra geriledi. Onun da bir odak problemi var, çok kötüye giden bir ivmesi var. Çok kuvvetli bir yarışmacı, kardeşim benim. Steven da keza iyi. Finali kim görür diyorsanız. Final koltuğunda güreşçi arkadaşım İsmail Balaban ve Poyraz olur diyorum. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here