Seren Serengil’in ‘bekaret’ itirafı yeniden gündem oldu!

'Söylemezsem Olmaz' sunucusu Seren Serengil, Neslihan Atagül'ün rahatsızlığını bahane ederek diziden ayrıldığını öne sürmüştü.

0
160

Bu iddiaya çok sinirlenen Atagül’ün hayranları, Seren Serengil’i geçmişte yapmış olduğu ‘bekaret’ açıklamasını sosyal ağlarda gündeme getirdi. İşte Seren Serengil’in seneler önce yapmış olduğu enteresan ‘bekaret’ çıkışı…

Eren Serengil, geçirgen bağırsak sendromu ile mücadele eden Neslihan Atagül’ün tazminat vermemek için hastalığını kullandığını öne sürmüştü.

Snob Magazin’in haberine göre; Bu iddia Neslihan Atagül’ün hayranlarını fena kızdırdı.

‘BEKARETİMİ ANNEME İNAT OLSUN DİYE VERDİM’

Neslihan Atagül’ün fanları, sosyal ağlarda Seren Serengil’in seneler önce yapmış olduğu, “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim” açıklamasını gündeme getirerek ünlü sunucuya çattı.

Gazete küpürünü sosyal ağlarda paylaşan fanlar, “Neslihan Atagül’e iftira atıyorsun. Önce dön bir kendisine bak ve “Bir insanın sağlığı söz konusu! Sana yakıştıramadık” biçiminde yorumlarda bulundular.

Ünlü sunucu seneler önce kendine yöneltilen “Bakire misin?” sorusuna, “Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın bayanlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu, ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye’de bir çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu nedenle de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam” yanıtını vermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here