Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 56. Bölüm tanıtımı yayınlandı. Acı çeken Yıldız'ın hastenede yaşadığı zor anların ekranlara geldiği tanıtımda Kuzey'in yaşadığı kazadan dolayı kendisini suçlayan Yıldız, vicdan azabı çekiyor.

0
307

Kuzey’in kalbinin durduğu dakikalar korku dolu anlara sahne olurken, Yıldız’ın feryadı izleyenleri de derinden etkiliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümünde “Kuzey kurtulacak mı?” sorusunun yanıtı ise merakla bekleniyor.

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 20 Mart Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 56. Yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Uzun zamandır evlilik hayali kuran Kamer ile Poyraz için mutlu gün nihayet geldi. Kuzey’in kendine sorduğu bilmecenin cevabını bulan ve Kamer ile evliliğine onay verilen Poyraz, çok büyük bir sevinç yaşadı. İkili hiç vakit kaybetmeden evlenmek için harekete geçti. Kadıoğulları ve Mollaoğulları arasında senelerdir beklenen bir diğer düğün gerçekleşti.

Herkes için hayat yolunda giderken, Yıldız’ın iş ile alakalı aldığı kararlar, istemeden de olsa Kuzey’i çok büyük bir tehlikenin içerisine sürükledi. Restorana geri dönen ve Kuzey’e yeni bir iş bulmak isteyen Yıldız, onu tersaneye getirdi. Ancak burda hiç beklemedikleri bir kaza yaşandı. İşveren ile anlaşan Kuzey, Yıldız’ın yanına gelirken tersanede çok büyük bir patlama gerçekleşti.

Kuzey patlamanın etkisiyle yerde yatarken, Yıldız ise baş ucunda gözyaşları içinde kaldı. Finalde yaşanan bu korku dolu anlardan sonra neler olacağı ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi pek çok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here