Cardi B.’den şöhret itirafı! ‘Türk müdürüm striptiz club ayarladı’

Grammy Ödülleri'nde Megan Thee Stallion ile yapmış olduğu düetle ilk kez canlı performans sergileyen dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B., şöhreti ile alakalı bir itirafta bulundu. Türk müdürü sayesinde kariyerinin başladığını dile getiren Cardi B., "Müdürüm neden striptiz yapmıyorsun.

0
193

Gel sana orayı ayarlayım’ dedi. Ve sahne hayatım öyle başladı” biçiminde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde, Grammy Ödülleri Töreni’nde Megan Thee Stallion ile yapmış olduğu düetle ilk kez canlı performans sergileyen dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B., seneler sonra kariyerinin başlangıç noktasıyla ilgili bir itirafta bulundu.

TÜRK’ÜN TAVSİYESİYLE STRİPTİZ KULÜBÜNDE İŞE BAŞLADI

Katıldığı bir radyo programında konuşan Amerikalı yıldız, New York’ta kasiyer olarak çalışmakta olduğu marketin Türk müdürünün tavsiyesiyle markete komşu olan striptiz kulübünde çalışmaya başladığını söyledi. Şöhreti bu kulüpte çalışarak yakaladığını kaydeden Cardi B., “Müdürüm bana ‘Geçim sıkıntısı çektiğini biliyorum. Çok güzel kızsın, güzel bir vücudun var. Neden striptiz yapmıyorsun. Gel sana orayı ayarlayım’ dedi. Ve sahne hayatım öyle başladı” dedi.

“İLK HAFTALIĞIYLA YEMEK ISMARLAMIŞTI”

Halen New Jersey’de çok büyük bir süpermarket zincirinde müdür olan Seyhan Eren ise dünyaca ünlü yıldızın ismini ‘Bella’ olarak hatırladığını ve kendine ulaşmak istediğini yeni öğrendiğini belirterek, “Atlanta’da yaşıyormuş, pandemi sonrası New York’ta beni ziyaret etmek istiyormuş.

Ona daha çok para kazanabileceği striptiz kulübü önerdim. Başta orada garsonluk yapıyordu. İlk haftalığını satın aldıktan sonra bana yemek ısmarlamıştı” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here