Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi setinde koronavirüs paniği! TRT’den yeni bölüm açıklaması

TRT 1'de pazartesi akşamları ekrana gelen Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin setinde koronavirüs paniği yaşandı. TRT'den yapılan yazılı açıklamada dizi setinde koronavirüs vakaları tespit edildiği için çekimlere ara verildiği duyuruldu.

0
212

Sevilen dizinin 26. Yeni bölümü ise gelecek hafta yayınlanmayacak.

Yapımcılığını ve senaristliğini Emre Konuk’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu, kadrosunda; Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun ve Sevda Erginci gibi isimlerin yer aldığı Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ekrana bir haftalık ara veriyor.

TRT’den yapılan yazılı açıklamada dizi setinde kovid-19 vakaları tespit edildiği, dizinin yerine ise TV’de ilk defa ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmi yayınlanacağı belirtildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Dizi setlerimizde yapılan rutin taramalar neticesinde Uyanış: Büyük Selçuklu dizimizin setinde Kovid-19 vakaları tespit edilmiştir. Karantinaya alınan set personelimizin sağlık durumları iyidir ve yakından izlenmektedir.

Yaşanan süreç dizi oyuncularımız ve tüm set personelimiz ile paylaşılarak dizimizin çekimlerine 5 gün süreyle ara verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu mecburi ara sebebiyle 22 Mart 2021 Pazartesi günü Uyanış: Büyük Selçuklu’nun yeni bölümü yayınlanamayacaktır. Aynı gün ve saatte “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi (TV’de ilk defa) TRT1 ekranında olacaktır.

İzleyicilerimizin anlayış ve desteği için şimdiden teşekkürü bir borç biliriz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here