Baraj yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nehir’in yalanı ortaya çıkıyor

FOX TV'nin ilgi ile izlenen dizisi Baraj, bu hafta da 31. Bölümüyle ekranlara gelecek. Her Salı saat 20:00'da izleyiciyle buluşan Baraj dizisinin yeni bölüm fragmanında Nehir'in sakladığı hamilelik yalanı ortaya çıkıyor.

0
254

Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Baraj yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar…

FOX TV’de yayımlanan ve seyircinin ilgi ile izlediği Baraj dizisi, bu hafta 31. Bölümüyle ekranlara geliyor. Salı günleri saat 20:00’da izleyiciyle buluşan Baraj dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Nehir’in herkesten sakladığı hamilelik yalanı ortaya çıkıyor. İşte Baraj dizisi yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar…

 

BARAJ DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI (31. BÖLÜM FRAGMANI)

bölümde Bahar, annesinin ölümünden sonra Nehir’i Nazım’dan uzaklaştırsa da Nehir, Tarık’ı kullanarak Nazım’ı kıskandırmayı ve Nazım’ın ona gelmesini planlamaya devam etmişti. Yeni bölüm fragmanını aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

BARAJ DİZİSİ KONUSU

Nazım isimli karakterin internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir isminde bir kız ile tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olan bu ikili, Nehir’in resmini göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendisinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi resmini göndermeye çekinmektedir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusu nedeniyle, çalışmakta olduğu barajın inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün edilerek gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın resmini gönderir. Nehir, fotoğrafta gördüğü Tarık’ı beğenip sürpriz bir biçimde baraja gelir. Bu işleri bir hayli karıştıracaktır.

BARAJ DİZİSİ YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Yeni bölüm için yayımlanan 2. Fragmanı aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

BARAJ DİZİSİ YENİ BÖLÜM 3. FRAGMANI

Yeni bölüm için yayımlanan 3. Fragmanı aşağıda belirtilen videodan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here