Yasak Elma yeni bölüm fragmanı Yıldız her şeyi öğrendi

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın 102. Yeni bölümü bir hayli çarpıcı. Yasak Elma'nın yeni bölümünde Hasan Ali'nin evinde yaşananlar sonrasında Yıldız'ın Çağatay ve Cansu arasındakileri öğrenmesi herkezin gündemini değiştirecek.

0
230

Bu olayın üzerine Cansu’nun kaybedeceği bir şey kalmaz ve Cansu gözünü karartarak bir hayli tehlikeli bir şahıs olmaya başlar.

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Şafak Pekdemir ve Erdal Özyağcılar’ın paylaştığı Yasak Elma dizisi 102. Yeni bölümüyle 15 Mart Pazartesi akşamı FOX TV’de ekrana gelecek. Şahika’nın ölmemesi üzerine Hasan Ali, Ender’in konuşmasından sonra Mahmut’tan şüphelenir. Mahmut ve Şahika’nın ilişkisini çözen Hasan Ali, artık ikisinden birden kurtulmanın planını yapmaktadır.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender’in Hasan Ali’ye çevresindeki insanlara çok dikkat etmesini, özellikle Mahmut’a güvenmemesini söyler. Ender’in konuşması üzerine Hasan Ali, Mahmut’tan şüphelenmeye başlar.

Hasan Ali, odaya koyduğu bir dinleme cihazı yardımı ile Şahika ile Mahmut’un iş birliği yaptığını ve kendini kandırdıklarını fark eder. Mahmut’u yanına çağıran Hasan Ali, Mahmut’un Şahika’yı öldürmesini ister.

Mahmut, Hasan Ali’nin söylediğini yaparak Şahika’yı boğmak için elinden geleni yapar. Hasan Ali, Şahika’yı gerçekten öldürtmek istemiyordur. Bu nedenle Sedai ile beraber zamanla yarışarak Şahika’nın evine yetişmeye çalışır. Bu sırada Şahika, Mahmut’a direnmek için elinden geleni yapar.

Yıldız ve Çağatay’ın gündemi ise bir hayli farklıdır. Çağatay, Emir ve Caner sayesinde Cansu’dan kurtulmanın bir çaresini bulmuştur ve bunun için planlar yapmaya başlar. Çağatay tam her şeyi düzeltecekken Yıldız’ın ani ziyareti bütün planlarını alt üst eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here